به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان اصفهان، امیر هلاکویی سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان اصفهان با اعلام این خبر اظهار کرد: همایش مهارت های ارتباطی برای کتابداران کتابخانه های عمومی برای در میان گذاشتن تجربه ها و دانش کتابداران، مدیران کتابخانه ها، دانش پژوهان کتابداری و متخصصان ارتباطات انسانی در محیط های سازمانی برگزار می شود.

وی هدف از برگزاری این همایش را ارتقای توانایی های کتابداران در برقرار کردن ارتباط موفق با مردم و با همکاران و مدیران خود عنوان کرد وافزود: مهلت ارسال چکیده مقالات به دبیرخانه همایش ۲۵ خرداد، مهلت ارسال اصل مقالات ۲۵ شهریور ماه و مهلت ثبت نام در همایش ۲۰ آبان سال جاری است.

سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان در خصوص سرفصل محورهای همایش گفت: مهارت های ارتباط با کاربران، روابط انسانی درون سازمانی، ارتباطات برون سازمانی، نقش آموزش در ارتقا مهارت های ارتباطی و جنبه های معنوی و اخلاق اسلامی در بهبود روابط انسانی در کتابخانه های عمومی به عنوان محورهای اصلی همایش در نظر گرفته شده است.

هلاکویی با بیان اینکه پژوهشگران گرامی با مراجعه به سایت comskills-esf.ir می توانند در همایش ثبت نام و از محورهای همایش و کارگاه ها اطلاع حاصل نمایند ، خاطرنشان کرد: این همایش در روزهای هشتم و نهم آذرماه در مرکز همایش های علمی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان برگزار می شود.

وی در پایان افزود: همچنین دبیرخانه همایش واقع در اداره کل کتابخانه های عمومی استان اصفهان به نشانی خیابان چهارباغ خواجو، مقابل صدا و سیما مرکز اصفهان، آماده پاسخگویی در خصوص همایش خواهد بود.

وب سایت همایش